Jeugdcompetitie in overleg uitgesteld

Eerste jeugdwedstrijd voortaan later in het seizoen.
Vanavond zou de eerste jeugdwedstrijd gevist worden op de Bus of aan het Kanaal, maar deze is niet doorgegaan. Omdat de activiteiten van andere (sport)verenigingen grotendeels samenvallen met onze geplande wedstrijden, is het niet mogelijk voor onze jeugdleden om alle wedstrijden mee te vissen of in het ergste geval zelfs helemaal niet mee te kunnen doen.
 

In onderling overleg met de aanwezige ouders is dan ook besloten om onze jeugdcompetitie voortaan later in het seizoen te laten starten en op een andere avond, zodat de deelnemers voluit mee kunnen doen. Bovendien krijgen we misschien wel meer deelnemers aan de waterkant met de wedstrijden. Bijkomend voordeel: later in het seizoen zal het weer ook beter zijn. Er is afgesproken om direct na afloop van het voetbal- seizoen te starten. Een laatste telefoontje van de vader van Britt gaf de doorslag voor de uiteindelijk gekozen startdatum:

 
De eerste jeugdwedstrijd wordt gevist op woensdag 7 juni 2017
 
Voor overige informatie verwijzen wij naar het wedstrijdrooster.

De wedstrijdcommissie.