Rabobank leden kunnen dit jaar weer stemmen

Men dient zich wel op tijd aan te melden als lid van de bank.
 
      
 

Ook voor 2017 hebben wij ons weer aangemeld voor de Rabobank Clubkas Campagne. Als lid van de Rabobank krijgt u in mei 5 stemmen die u kan verdelen over uw favoriete vereniging of club. Er wordt jaarlijks veel geld verdeeld door Rabobank Land van Cuijk en Maasduinen over de diverse verenigingen die zich opgegeven hebben. Hoe meer stemmen een vereniging krijgt, des te meer geld ze kunnen ontvangen.

Om te kunnen stemmen, dient u dus wel lid te zijn van de Rabobank. Van de vijf stemmen die u later in het jaar krijgt, mag u er maximaal twee aan dezelfde vereniging of club geven. 

Hoe gaat het in zijn werk:

1. Heeft u een rekening bij de Rabobank? Bent u nog geen lid van die bank, leest u dan zeker verder.
2. Wilt u als klant lid worden van de Rabobank om ook (op ons) te kunnen stemmen?
3. Zo ja, meldt u zich dan aan bij de Rabobank via onderstaande link:

      https://www.rabobank.nl/lokale-bank/land-van-cuijk-en-maasduinen/uw-lidmaatschap/

     Doet u dit wel zo snel mogelijk, de inschrijving sluit dit jaar al op 1 maart 2017.

4. Vul uw gegevens in en uw e-mailadres, u krijgt dan een bevestiging van de Rabobank.
5. In mei 2017 ontvangt u vijf stemmen om te verdelen over uw favoriete club of vereniging.

Uit onze ledenadministratie blijkt dat de helft van onze leden een rekening bij de Rabobank heeft. Het zou natuurlijk fantastisch zijn als deze hengelsporters op HSV Het Kanaal zouden kunnen stemmen. We vragen dan ook iedereen met een rekening bij de Rabobank om ook lid te worden van die bank en in mei van dit jaar te stemmen op onze vereniging. U doet er ons een enorm plezier mee!

Voor eventuele vragen kunt u terecht bij onze penningmeester Wim van de Poll.

Iedereen die al lid is van de Rabobank en op ons gestemd heeft in de afgelopen twee jaar, enorm bedankt voor uw steun!
 

Het Bestuur.