Vanaf heden maden verkrijgbaar in Mill

Goed nieuws voor met name de witvissers!

Toen Ad Manders begin 2016 stopte met de verkoop van maden was er niet direct een vervangend adres voor het verkrijgen van het favoriete aas voor de leden van onze vereniging. Diverse pogingen van het bestuur om de verkoop van maden elders onder te brengen liepen op niets uit.

Maar er is nu goed nieuws! Wiel Kuypers heeft besloten om vanaf heden de verkoop van maden (en voer) op zich te nemen. Wiel doet dat, omdat hij nu meer vrije tijd heeft en hij graag daarmee een bijdrage wil leveren aan onze vereniging. Er wordt gewerkt zonder winstoogmerk.

                                

Voor iedereen die het beu is om een eind te moeten rijden voor een paar maden, je kunt nu gewoon in Mill terecht. Maak er dus gebruik van!  Wiel staat graag voor je klaar, maar wel even van tevoren bellen naar 06 - 5314 1259

Afhaaladres: Langenboomseweg 26 in Mill.

Het Bestuur